تگ آهنربایی یا مغناطیسی و اکسسوری

تگ آهنربایی یا مغناطیسی لباس یا برچسب امنیتی لباس چیست؟

برچسب امنیتی لباس یا تگ آهنربایی یکی از قسمتهای مهم سیستم EAS است. برچسب “فرستنده سیگنال” کوچکی است که کالاهایی را که می خواهید از آن محافظت کنید قرار می دهید. این برچسب یا تگ آهنربایی به آنتن های EAS سیگنال می دهد تا در صورت بسته شدن آنها را هشدار دهد. به عنوان مثال. اگر کسی در حال تلاش برای سرقت کالا و بردن آنها از طریق خروج بدون پرداخت / برداشتن برچسب است. در Gateway ما به این برچسب ها مواد مصرفی نیز می گوییم.

نقش مهم برچسب های امنیتی لباس در صنعت خرده فروشی مد

برچسب امنیتی یا تگ آهنربایی لباس نیز همان چیزی است که امروز در مورد آن بحث خواهیم کرد – چرا مهم است؟ آیا در واقع تفاوتی بین برچسب های مختلف وجود دارد؟ و این فناوری چگونه کار می کند؟

یکی از بزرگترین دلایل کوچک شدن صنعت پوشاک ، اگر بزرگترین دلیل آن نباشد ، سرقت از مغازه است. بنابراین چگونه می توانید با سرقت مغازه مبارزه کنید؟ آیا این حتی مبارزه ای است که می توانید برنده شوید؟

خوب ، ما قول نمی دهیم 100 if در سرقت مغازه کاهش یابد اما قول می دهیم تا 90

خرده فروشان مد با استفاده از سیستم امنیتی EAS مناسب می توانند انقباض خارجی خود را بین 50-90٪ کاهش دهند. برچسب امنیتی لباس نقش مهمی در مبارزه سیستم های EAS علیه سرقت مغازه و غیره دارد.

تفاوت بین برچسب ها – آیا یکی وجود دارد؟

بیشترین تفاوت بین برچسب ها یا تگ مگنتیک مکانیسم قفل آنهاست ، خواه قفل آنها با استفاده از نیروی مکانیکی یا قدرت مغناطیسی باز شود. قفل مکانیکی را می توان با کمک نیرو باز کرد. قفل مغناطیسی را می توان با کمک قدرت مغناطیسی باز کرد ، این بدان معنی است که جداکننده باید از کیفیت مغناطیسی قوی برخوردار باشد – به همین دلیل است که همیشه باید در صندوق خود علامت “کارتهای اعتباری خود را اینجا قرار ندهید” داشته باشید ، زیرا آهن ربا در جداکننده باعث مغناطیسی کارتهای اعتباری می شود.

مفهوم برچسب ها طراحی منحصر به فرد

یک طراحی متقارن منحصر به فرد با لبه های محدب بیرونی و PinHead و TagHousing یکپارچه. حذف غیرمجاز غیرممکن است. این برچسب کاملاً روی لباس قرار می گیرد و حداکثر امنیت را می دهد. به عبارت دیگر ، پیشرفته ترین و ایمن ترین برچسب جهان است.

برچسب یا تگ مگنت مفهوم بر اساس ایده قابل استفاده مجدد ، قابل تعویض ، یکبار مصرف و قابل بازیافت است. برای تولید پیشرفته می توانید برچسب را در تمام سطوح بهینه کنید. پوشاک توسط برچسب کانسپت از تولید ، حمل و نقل ، حمل و نقل ، اداره انبار و فروشگاه ها محافظت می شوند تا زمانی که توسط پیشرفته ترین آشکارساز جهان – جداکننده کانسپت – آزاد شوند. تراشه داخلی RFID به صورت افزونه در دسترس است.

قیمت برچسب یا تگ آهنربایی مفهوم احتمالاً کمتر از هزینه های مدیریت شما بر روی برچسب های فعلی شما خواهد بود و با سیستم EAS موجود کار می کند ، هیچ سرمایه گذاری در فناوری جدید لازم نیست

تگ آهنربایی لباس را از کجا بخرم؟

 ایده سازان ایرسا پاسارگاد از سال 1381 برچسب امنیتی لباس و مواد مصرفی را می فروشد و مفتخر است که به عنوان یک ارائه دهنده خدمات عالی و با کیفیت شناخته می شود. در ایده سازان ایرسا پاسارگاد می توانیم به سفارشی سازی سیستم امنیتی متناسب با نیازهای شما کمک کنیم. اگر می خواهید در مورد مواد مصرفی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً  با ما در زیر تماس بگیرید.