درباره ما

شرکت ایده سازان ایرسا پاسارگاد در سال 1381 فعالیت خود را در زمینه ایجاد امنیت فروشگاه ها آغاز نمود. واردات و فروش انواع دزدگیر فروشگاهی و گیت های ضد سرقت در انواع فروشگاه ها توسط این شرکت انجام شده است.

مدیران شرکت ایده سازان ایرسا پاسارگاد همواره با توسعه محصولات و فناوری های جدید فعالیت های خود را گسترش می دهند. پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت مانند ایزو 9001 ، ایزو 14001 و همچنین OHSAS 18001 از جمله دستاوردهای این شرکت بوده است.

واحد فنی و مهندسی شرکت ایده سازان ایرسا پاسارگاد با ارائه راه حل های مهندسی برای فروشگاه های بزرگ و چند طبقه مقرون بصرفه ترین و بدون ریسک ترین سیستم ها را پیشنهاد می دهند. همچنین واحد خدمات پس از فروش شرکت ایده سازان ایرسا پاسارگاد خدمات گارانتی و همچنین قطعات جانبی به مشتریان ارائه می نماید.

واحدهای مختلف این شرکت در راستای کسب مقام اولی در زمینه سیستم های امنیت فروشگاهی در کشور ، برترین خدمات را به مشتریان عرضه می نمایند.

فروش و ارائه خدمات پس از فروش انواع دزدگیر فروشگاهی و گیت ضد سرقت فروشگاهی در این گروه بازرگانی می باشد. متقاضیان نمایندگی فروش این محصولات می توانند با تماس با شماره های تماس شرکت ، شرایط اخذ نمایندگی را دریافت نمایند.

اگر قصد داریم فروشگاه خود را از گزند دزدان حفظ نمایید ، کارشناسان فروش و مشاوران شرکت ایده سازان ایرسا پاسارگاد آماده بازدید از محل فروشگاه شما بوده و بهترین پیشنهادات را با توجه به بودجه شما ارائه می نمایند.